Pazartesi
Parçalı Bulutlu
5°C | 17°C
Salı
Yağışlı
5°C | 15°C
Çarşamba
Parçalı Bulutlu
5°C | 14°C

Belediye Başkanımızın 10 Kasım Mesajı

Belediye Başkanımızın 10 Kasım Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, aziz Türk milletinin içinde bulunduğu her türlü karamsarlığın üstesinden gelmesini sağlayarak güçlü Türkiye hedeflerini başarıya ulaştırmış, hayatını milletine adamış, temellerini attığı Cumhuriyetimizle aydınlık bir geleceğin kapılarını açmıştır.

Onun açtığı bu yolda aziz milletimiz milli birlik ve beraberlik hassasiyetiyle birbirine her geçen gün daha da kenetlenerek, demokrasi standartlarını her geçen gün yükseltti ve dünyada da barışın, adaletin, refah ve istikrarın kararlı savunuculuğunu yaptı. Bizler Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve yol arkadaşlarından aldığımız bu emaneti daha ileriye götürmek için var gücümüzle çalışacağız. 

Bu vesile ile ebediyete intikalinin 80. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum.

Fatih ÜNSAL

Sarıyahşi Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika