Perşembe
Parçalı Bulutlu
15°C | 29°C
Cuma
Az Bulutlu
16°C | 26°C
Cumartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
14°C | 26°C

Belediye Başkanımızın 15 Temmuz Mesajı

Belediye Başkanımızın 15 Temmuz Mesajı

15 Temmuz milli iradenin, milli birlik ve beraberliğimizin kuruluş ruhuyla yeniden inşa edildiği, tarihe altın harflerle yazılmış kutlu bir destandır. Kuşkusuz bu destan şehit ve gazilerimizin üstün cesareti, gazi milletimizin büyük fedakârlıklarıyla elde edilmiştir.

Milletimiz tıpkı Çanakkale’de olduğu gibi tek vücut olmuş, inançla, vatan-millet sevdasıyla, tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet düsturuyla ülkemizin bugününe, yarınlarına ve milli iradesine sahip çıkmış ilçemizden ise hemşehrilerimiz Yusuf ÇELİK ve Vedat BÜYÜKÖZTAŞ gözünü kırpmadan şehadete koşmuşlardır. 

Bu duygu ve düşüncelerle destansı ve şanlı direnişimizin 3. yılında hain terör örgütünü bir kez daha lanetliyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, vatan müdafaasında şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor ailelerine, tüm sevenlerine başsağlığı dileklerimi bir kez daha yineliyor, hainlere karşı verilen mücadele yaralanan gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyorum. 

Fatih ÜNSAL

Sarıyahşi Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika