Cumartesi
Az Bulutlu
14°C | 28°C
Pazar
Az Bulutlu
17°C | 32°C
Pazartesi
Az Bulutlu
15°C | 29°C

Belediye Başkanımızın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Belediye Başkanımızın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

O karanlık gecede kahraman Türk milleti, Milli mücadele ruhunu aynı kararlılıkla yansıtarak işgalcilerin üstesinden gelmeyi başarmış, tüm dünyaya demokrasiye nasıl sahip çıkıldığının dersini vermiştir. Milletimiz, üzerine açılan ateşlere, bombalara, tanklara, uçaklara rağmen asla geri adım atmamış, hainlerin karşısında cansiperane duruş sergilemiştir. 

15 Temmuz gecesi darbe girişimini duyar duymaz, hain darbecilere direnmek için canı pahasına meydanlara çıkarak şehitlik mertebesine kavuşan hemşehrilerimiz Yusuf ÇELİK ve Vedat BÜYÜKÖZTAŞ'ı asla unutmayacağız. Bizler şehitlerimizin emaneti olan bu topraklarda, aynı inanç ve vatan sevdasıyla güzel Türkiye’mizin aydınlık geleceği için mücadele etmeye devam edeceğiz. Allah bizlere bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. 

Bu duygu ve düşüncelerle destansı ve şanlı direnişimizin 4. yılında hain terör örgütünü bir kez daha lanetliyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, vatan müdafaasında şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileklerimi bir kez daha yineliyor, hainlere karşı verilen mücadele yaralanan gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyorum. 

Fatih ÜNSAL

Sarıyahşi Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika