Çarşamba
Az Bulutlu
19°C | 35°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
18°C | 34°C
Cuma
Az Bulutlu
19°C | 33°C

Geleneksel Kadir Gecesi İftar Yemeği

Geleneksel Kadir Gecesi İftar Yemeği

Belediyemiz tarafından ilçemiz Demokrasi Meydanında düzenlenen Geleneksel İftar Yemeği programı yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.
İftar yemeğine ilimiz Vali Yardımcısı Kubilay ANT, ilçemiz Kaymakamı Sercan SAKARYA, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin ALTINSOY, AK Parti Aksaray Milletvekili Adayı Muhammed AKTAŞ, İlçe Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Vatandaşlarımızın yoğun katılım gösterdiği iftar yemeği dualarınokunmasıyla başladı. Yaptığı konuşmada Ramazan ayının öneminden bahseden Belediye Başkanımız Fatih ÜNSAL, “Gönül soframıza hoş geldiniz. Artık Sarıyahşi’mizde geleneksel hale gelen Kadir Gecesi iftarında sizlerle bir olmanın beraber olmanın tarifsiz mutluluğu içerisindeyiz. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde vatandaşlarımızla yan yana iftar yapmanın sevinci ile birlik ve beraberliğimiz her zaman devam edecektir. İftar yemeğimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Daha sonra sırayla konuşmalarını yapan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin ALTINSOY, AK Parti Aksaray Milletvekili Adayı Muhammed AKTAŞ, ilçemiz Kaymakamı Sercan SAKARYA ve Vali Yardımcısı Kubilay ANT vatandaşlarımızın Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramını kutlayarak tüm Sarıyahşi’lileri bir arada görmekten mutluluk duydukları belirttiler ve program sona erdi.

Daha fazla fotoğraf için Resmi Facebook Adresimiz;


Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika