Pazar
Çok Bulutlu
-7°C | 4°C
Pazartesi
Çok Bulutlu
-2°C | 4°C
Salı
Karla Karışık Yağmur
-2°C | 5°C

İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları

İlçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları birbirinden renkli faaliyetlerle adeta şenlik havasında gerçekleştirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Atatürk Anıtına çelenk sunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Kutlamaya  İlçemiz Kaymakamı Sayın Gürkan KARAMAN, Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL, Garnizon Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Emniyet Amiri, Siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri ve vatandaşlarımız katıldı. İlçemiz Fatih Ortaokulu bahçesinde gerçekleştirilen kutlama günün anlam ve önemini belirten konuşma yapılmasının ardından okullarımızın düzenlemiş oldukları çeşitli gösteriler ile devam etti.

Coşkulu şekilde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı; İlçe Kaymakamı Sayın Gürkan KARAMAN ve Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL'ın yapılan etkinliklerde büyük emek sarf eden öğretmenleri tebrik etmesinin ardından tören sona erdi.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika