Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
14°C | 27°C
Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
15°C | 26°C
Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
14°C | 26°C

İlçemize MOBESE ve Plaka Tanıma Kameraları Kurulmuştur

İlçemize MOBESE ve Plaka Tanıma Kameraları Kurulmuştur

Belediyemiz ve Emniyet Genel Müdürlüğü iş birliği çerçevesinde ilçemizin 6 kritik noktasına 14 adet (12 adet Mobese Gözetleme ve 2 adet Plaka Tanıma) kamera sistemi kurulmuştur.
Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL yaptığı açıklamada; “ilçemizin güvenlik konusu önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu amaçla uzun zamandır mücadelesini verdiğimiz Mobese Gözetleme ve Plaka Tanıma kameraları ilçemize kazandırılmıştır. Güçlü caydırıcılığı olan bu sistem sayesinde hem emniyet mensuplarımızın işi kolaylaşacak, hem de ilçemiz 7/24 kontrol altında olacaktır. İlçemizin 6 kritik noktasına kurulumu yapılan Mobese Gözetleme ve Plaka Tanıma kameraları sayesinde ilçemiz daha güvenli ve trafik hatalarının daha az olduğu bir konuma gelecektir. Özellikle hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı bir özellik teşkil edecek olan bu kameralar ilçemize güvenlik anlamında büyük bir fayda sağlayacaktır. İlçemize hayırlı olsun.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika