Cuma
Parçalı Bulutlu
-1°C | 11°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
-2°C | 13°C
Pazar
Çok Bulutlu
3°C | 12°C

Yeni Belediye Hizmet Binası Yapımı

Yeni Belediye Hizmet Binası Yapımı

Yapımına kısa bir süre önce başlanan Yeni Belediye Hizmet Binası yapım çalışmaları son hızla devam etmektedir.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL; “mevcut Belediye binasının yetersiz kalması sebebiyle ve modern bir belediye binası için başlatmış olduğumuz Yeni Belediye Hizmet Binası projesi tüm hızıyla devam etmektedir.

Yeni Belediye Hizmet Binası yapılan etüt ve keşif çalışmaları neticesinde dış cephe cam giydirme ve mantolama ile iç cephe tadilat işlemiyle yeni ve modern görünümüne kavuşacaktır. 2 kattan oluşan binanın yerleşimi hizmet alanları ve ilgili birimlerin sıralamasına göre yapılmıştır. Giriş katında sıkça kullanılan Emlak-Tahsilat, çözüm masası ve nikah salonu yer alırken üst katta ise vatandaşlara yardımcı olabilecek Başkan Yardımcısı ve bağlı birimler yer almaktadır. Binanın ısıtma ve soğutma sistemi son teknoloji kullanılarak yapılmıştır. Kısacası bina içerisinde vatandaşlarımızın A’dan Z’ye işlerini kolaylıkla halledebilecekleri nezih ve ferah bir ortam oluşturulmuştur” diyerek sözlerini tamamladı.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika