Cumartesi
Az Bulutlu
5°C | 21°C
Pazar
Çok Bulutlu
6°C | 21°C
Pazartesi
Az Bulutlu
6°C | 14°C

18 Mart Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Programı

18 Mart Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Zaferi Programı

İlçemizde 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. Yıldönümü dolayısıyla anma ve kutlama programları düzenlendi.

Programa Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL, ilçemiz Kaymakamı Sayın Sercan SAKARYA, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum kuruluşlarının daire amirleri, şehit aileleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Atatürk anıtına çelenklerin sunulması ile başlayan program ilçe ve köy şehitliklerinin ziyaret edilmesi ve şehit ailelerine ev ziyaretleri ile devam etti.

İlçemiz Sarıyahşi Belediyesi Tiyatro ve Konferans Salonundaki program ise Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve şiir dinletileri sunumu ile devam etti. Öğrencilerin hazırlamış oldukları Çanakkale Zaferi ile ilgili tiyatro gösterisi ve video sunumu ile program son buldu.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika