Salı
Parçalı Bulutlu
12°C | 29°C
Çarşamba
Parçalı Bulutlu
13°C | 23°C
Perşembe
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
11°C | 24°C

Aksaray Valisi Sayın Hamza AYDOĞDU İlçemizi Ziyaret Etti.

Aksaray Valisi Sayın Hamza AYDOĞDU İlçemizi Ziyaret Etti.

İlimiz Valisi Sayın Hamza AYDOĞDU ilçemizi ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Valimiz Sayın Hamza AYDOĞDU’ya, Vali Yardımcısı Sayın Yasin ARDIÇ, Aksaray Belediye Başkanı Sayın Evren DİNÇER ve il protokolü eşlik etti. 

Ziyaretlerine Hükümet Konağından başlayan Sayın Valimiz ilçemiz Kaymakamı Sayın Ömer KIRAÇ'tan ilçemiz hakkında bilgi aldı. Ardından Sarıyahşi Tiyatro ve Konferans salonunda köy ve mahalle muhtarları ile toplantı yaparak, muhtarlarımızın istek, talep ve dileklerini dinledi. 

Akabinde Belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL'dan Belediye çalışmaları hakkında bilgi alan Sayın Valimiz ilçemizde yapımı tamamlanan Kadın Kültür Evi, Şehit Vedat BÜYÜKÖZTAŞ İlkokulu ve Fatih Ortaokulu Robotik Kodlama Sınıfı’nın açılışlarını gerçekleştirdi.

Valimiz Sayın Hamza AYDOĞDU Hirfanlı Barajındaki Belediyemiz Sosyal Tesislerini ziyaret ederek Hirfanlı Barajının turizm alanında yapılan ve yapılabilecek hizmetleri hakkında Belediye Başkanımızdan bilgi alarak ziyaretini tamamladı.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika