Cumartesi
Az Bulutlu
5°C | 21°C
Pazar
Çok Bulutlu
6°C | 21°C
Pazartesi
Az Bulutlu
6°C | 14°C

Belediye Başkanımız Fatih ÜNSAL'ın Miraç Kandili Mesajı

Belediye Başkanımız Fatih ÜNSAL'ın Miraç Kandili Mesajı

İçerisinde büyük hikmetler barındıran mucizelerle dolu Miraç Kandili’ne kavuşmuş olmanın huzurunu yaşıyoruz. İnsanların kurtuluşuna vesile olan rahmet ve mağfiretine mazhar olunan, merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin, dualarının kabul olduğu ve Peygamber Efendimizin mucizelerinden olan Miraç; Peygamberimizin Cenab-ı Allah’ın yüksek huzuruna kabulüdür ve onun şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükselişidir.

Bu mübarek gecede yapılacak dualar; içerisinde bulunduğumuz dönemde birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla önem taşımaktadır. Bu vesileyle dualarımızı; yalnız şahsımız için değil, ailemiz, ülkemiz, İslam Alemi ve tüm insanlık için etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Miraç Kandili'nin bütün insanlığa rahmet ve huzur getirmesini diliyor; aziz milletimizin, Sarıyahşi’li hemşehrilerimin ve bütün İslam aleminin Miraç Kandili’ni kutluyorum.

Fatih ÜNSAL

Sarıyahşi Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika