Pazartesi
Az Bulutlu
10°C | 24°C
Salı
Az Bulutlu
11°C | 24°C
Çarşamba
Az Bulutlu
11°C | 23°C

Belediye Başkanımızın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Belediye Başkanımızın 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Bizler hiçbir şart ve şekil altında esareti asla ve asla kabul etmeyen şanlı Türk milletiyiz. Vatanımızın toprakları uğruna canlarını ortaya koyan, sayısız zaferler kazanarak tarih yazan şanlı ecdadın torunlarıyız. 

15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan darbe girişimi aziz milletimize ve bu topraklara yapılan Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük ihanetidir. Hain kalkışmanın yaşandığı 15 Temmuz gecesinde kalpleri bayrak ve vatan aşkıyla yanıp tutuşan vatandaşlarımız ile hemşehrilerimiz Yusuf ÇELİK ve Vedat BÜYÜKÖZTAŞ şehitlik mertebesine ulaşmış; bu aziz millet bölünmeyeceğimizi, yıkılmayacağımızı içerde ve dışarıdaki tüm düşmanlara bir kez daha göstermiştir. Devletimizin milletiyle birlikte dik ve kararlı duruşu sayesinde, daima büyüyen ve gelişen Türkiye’mizin önünde Allah’ın izniyle kimse duramayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle destansı ve şanlı direnişimizin 5. yılında hain terör örgütünü lanetliyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, vatan müdafaasında şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileklerimi bir kez daha yineliyor, hainlere karşı verilen mücadele yaralanan gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyorum. 

Fatih ÜNSAL

Sarıyahşi Belediye Başkanı

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika