Salı
Az Bulutlu
11°C | 24°C
Çarşamba
Az Bulutlu
11°C | 23°C
Perşembe
Az Bulutlu
10°C | 22°C

İlçemizdeki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

İlçemizdeki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları ilçemiz Hacı Mehmet Cömert Çok Programlı Lisesi bahçesinde gerçekleştirildi.

Atatürk anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çelenk sunumu ile başlayan 19 Mayıs kutlamaları Hacı Mehmet Cömert Çok Programlı Lisesi’nde devam etti. Törene Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL, ilçemiz Kaymakamı Sayın Sercan SAKARYA, Garnizon Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, İlçe Milli Eğitim Müdürü, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.

Program; saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması ile başladı. Ardından öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, halk oyunları ve ritim gösterisi ile devam etti. Akabinde dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesi ve kutlama finali gösterisi ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 100. yıldönümü kutlamaları son buldu.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika