Pazartesi
Az Bulutlu
10°C | 24°C
Salı
Az Bulutlu
11°C | 24°C
Çarşamba
Az Bulutlu
11°C | 23°C

İlimiz Valisi Sayın Ali MANTI İlçemizi Ziyaret Etti

İlimiz Valisi Sayın Ali MANTI İlçemizi Ziyaret Etti

İlimiz Valisi Sayın Ali MANTI ilçemizi ziyaret ederek, ilçemiz hakkında Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL ve ilçemiz Kaymakamı Sayın Hamza SELÇUK’tan bilgi aldı. Gerçekleşen ziyarette Sayın Valimiz Ali MANTI’ya il protokolü eşlik etti. 

Hükümet Konağı ziyaretinin ardından beraberindeki kurum müdürleri ile birlikte Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Hacı Mehmet Cömert Çok Programlı Lisesini ziyaret eden Valimiz okullarımız hakkında bilgi aldı.

Akabinde Belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL’dan Belediye çalışmaları hakkında bilgi alan Aksaray Valisi Sayın Ali MANTI’dan Sarıyahşi-Demirciobası-Şereflikoçhisar arası 11 km.’lik yol ile ilçemize ait köy yollarının genişletme ve karayolları standardında yapımının bu yıl içerisinde tamamlanacağı sözünü aldı. Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL; “ilimiz Valisi Sayın Ali MANTI’ya ziyaretlerinden dolayı ve ilçemiz yolları konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür etti. Bu hususta emeği geçen AK Parti Sarıyahşi İlçe Başkanı Alim ERASLAN ve AK Parti Sarıyahşi İl Genel Meclis Üyesi Deniz ACAR’a da teşekkür etti. Böylelikle bu yıl içerisinde hem köy yollarımız hem de Belediyemiz tarafından devam eden kilitli taş döşeme çalışmaları tamamlanacak olup yollarımız ile ilgili problemler ortadan kalkacaktır. Görevimizin bilinç ve sorumluluğundayız. Dönemimizde tüm projelerimizi bitirerek ilçemizin sıkıntısı olan tüm sorunları çözüme kavuşturacağız. İlçemize hayırlı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Valimiz Sayın Ali MANTI Hirfanlı Barajındaki Belediyemiz Sosyal Tesislerinin ziyaret ederek Hirfanlı Barajının turizm alanında yapılan ve yapılabilecek hizmetler hakkında Belediye Başkanımızdan bilgi alarak ziyaretini tamamladı.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika