Pazartesi
Az Bulutlu
10°C | 24°C
Salı
Az Bulutlu
11°C | 24°C
Çarşamba
Az Bulutlu
11°C | 23°C

Şehit Ayhan DEMİREL


Şehit Ayhan DEMİREL 1

Şehit Ayhan DEMİREL

ŞIRNAK’IN CİZRE İLÇESİNDE TERÖR ÖRGÜTÜ İLE ÇIKAN ÇATIŞMADA ŞEHİT DÜŞEN ÖZEL HAREKAT POLİSİMİZ AYHAN DEMİREL İLÇEMİZDE TOPRAĞA VERİLDİ

Şırnak’ın Cizre ilçesinde terör örgütü ile çıkan çatışmada Özel Harekat Polisimiz Ayhan Demirel şehit düştü. Ayhan Demirel’in naaşı polis helikopteri ile ilçemize getirilip polisler eşliğinde götürüldüğü babaocağında helallik alındıktan sonra ilçemiz Merkez Camisine getirildi. Cenaze törenine, Aksaray Valisi Şeref Ataklı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, AK Parti Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve Mustafa Serdengeçti, AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı çevre ilçe Belediye Başkanları, şehidin ailesi, yakınları ve meslektaşları ile vatandaşlarımız katıldı.

Şehidimiz Ayhan Demirel'in kısmi felçli olan annesi Mercan Demirel, cenaze töreninin yapıldığı alana sedyeyle getirildi.
Şehidimizin babası İbrahim Demirel’de cenaze namazı sırasında tabutun başında selam durarak, “Allah izin verirse onların karşısına bende gideceğim. İsterlerse yürüye yürüye gideceğim onların karşısına. Ben de gitmek istiyorum” diye konuştu.
Cenazede şehidimizin eşi Aysel Demirel, yakınlarının desteğiyle güçlükle ayakta durabildi. 
Şehidimiz Ayhan Demirel’in cenazesi öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından ilçemiz mezarlığına gözyaşları arasında defnedildi.
BAŞIMIZ SAĞOLSUN...

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika