Salı
Az Bulutlu
11°C | 24°C
Çarşamba
Az Bulutlu
11°C | 23°C
Perşembe
Az Bulutlu
10°C | 22°C

KocaReis-68 Tur Teknesi

KocaReis-68 Tur Teknesi

Belediyemiz tarafından ilçemizin tanıtımı ve iç turizmin gelişmesi amacıyla Koca Reis-68 isimli Tur Teknesi ilçemize kazandırılmıştır.
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL; "hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz. Bölgemizin ve Sarıyahşi’mizin tanıtımı ve iç turizmin gelişmesi için ilçemize tur teknesi kazandırdık. Hirfanlı Barajında bir ilk olma özelliğini taşıyan tur teknemiz 24 metre uzunluk ve 5 metre genişliğine sahip olup 54 kişi kapasitelidir. Sarıyahşi’miz için “yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek çıktığımız bu yolda verdiğimiz sözleri tutmanın sevincini yaşarken aynı zamanda ilçemize yeni bir turizm alanı da kazandırdığımız için mutluyuz.
Tur Teknemizin iskele inşası tamamlanmış olup vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Saatlik ve yemekli turlarımız düzenlenmektedir. İlçemize hayırlı uğurlu olsun" diyerek sözlerini tamamladı.
Hafta İçi Mesai Saatleri İçerisinde İrtibat Tel.: 0382 311 26 00
Mesai Saatleri Dışında ve Hafta Sonu İrtibat Tel.: 0542 608 26 55

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika